![](https://www.my-city.gr/wp-content/uploads/2023/10/379625312_1031954871152566_8909962067881603524_n.jpg)
To www.my-city.gr σας προσκαλεί να παρευρεθείτε στην εκδήλωση που θα πραγματοποιήσει η Γερασιμούλα Αλεξάνδρα (Αλέκα) Τουμαζάτου σήμερα και ώρα 20:30 στην Πλατεία Πηγάδας ( Γεωργίου Θεοτόκη 4) στο Cafe aleQas.
Η Αντιδήμαρχος Δημοτικής συγκοινωνίας και υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος με τον συνδυασμό Πειραιάς Νικητής του Γιάννη Μώραλη ανέφερε : Κοιτώντας τους συμπολίτες μου στα μάτια ζητώ να τους εκπροσωπήσω ξανά! Η δύναμη μου είστε εσείς!
![](https://www.my-city.gr/wp-content/uploads/2023/10/384667906_7215552238463852_7642325788176056682_n-748x1024.jpg)